Dekorasyon

Odanızı Daha Geniş Hale Getirmek İçin 10 Basit Numara

İç tasarım zorlu bir iştir. Bunun en etkileyici yanlarından biri, küçük bir odayı daha geniş ve büyük bir revizyon olmadan temiz hava ile dolu hale getirmektir.

Perdeleri yükseğe asın

brightside.me

Perdeleri tavana daha yakın asarsanız, pencereler gerçekte olduğundan daha büyük görünecektir.

Buzdolabı mıknatıslarınız için bir tahta kullanın

brightside.me

Buzdolabı mıknatısları mutfağın dağınık görünmesini sağlar. Onları topluyorsanız, bir mıknatıs tahtası veya manyetik boya yardımıyla unutulmaz koleksiyonunuz için bir duvarda özel bir yer ayırın.

Ayakkabı rafları

brightside.me

Uzmanlar ayakkabılarınızı saklamanın ustaca bir yolunu bulmanızı tavsiye ediyor. Örneğin tam olarak bu amaç için güzel çekmeceler yapabilir veya satın alabilirsiniz. Sonuç olarak daha fazla boş alan elde edeceksiniz ve salonunuz çok daha düzenli hale gelecektir.

Dikey desenli ve açık renkli duvar kağıdı

brightside.me

Koyu renkli duvar kağıdı kullanmanın bir odayı olduğundan daha küçük gösterebileceğini biliyoruz. Aynı şey yatay desenler için de geçerlidir. Bir odayı havadar ve ferah yapmak için, dikey düzenlenmiş desenlere sahip açık renkli duvar kağıdını seçmelisiniz.

Aynı renk havlular

brightside.me

Buna inanmayabilirsiniz ancak çok renkli havlular bir banyoyu darmadağın ve havasız gösterebilir. Yine de hepsinden bir kerede kurtulmak için acele etmeyin. Havluları daha iyi görünecek yenileriyle değiştirene kadar her zaman tutabilirsiniz.

[rb_related title=”Bunlar da ilginizi çekebilir” total=”2″]

Cam ve ayaklı mobilyalar

brightside.me

Tüm mobilyalarınız sanki içinde ‘büyümek’ yerine yerde ‘süzülüyor’ gibi görünmelidir. Cam ve ayaklı mobilyalar tercih ederek bu etkiyi elde edebilirsiniz.

Kutular ve sepetler

brightside.me

Her şeyin yerinde olduğundan emin olmak için o ‘yeri’ ayarlamanız gerekir. Örneğin her biri tek bir tür şeye ayrılmış güzel kutular yapabilirsiniz: saç tarakları, kırtasiye malzemeleri, kozmetikler, notlarınız vb.

Geniş bir halı

brightside.me

Birçok insan, oda ne kadar küçükse, satın almanız gereken halı o kadar küçük olduğuna inanır. Ancak bu çok büyük bir hata olur. Gerçekte, yatağınızın yanındaki küçük bir halı, görsel olarak büyük bir halıdan daha büyük görünür.

En sevdiğiniz kozmetik ürünleriniz için mıknatıslı bir pano

brightside.me

Pek çok kızın pek çok farklı kozmetik ürünü olmasına rağmen, bu ürünlerden bazıları diğerlerinden çok daha sık kullanılıyor. Masanın her tarafına dağılmasını veya bir çekmeceye kilitlenmesini önlemek için sevimli bir mıknatıslı tahtada saklayabilirsiniz.

Işıklandırma

brightside.me

Odanız çok büyük değilse büyük bir avize, çok fazla alana ihtiyaç duyduğundan durumu daha da kötüleştirecektir. Odanın çevresi boyunca iğne ışıkları kullanmanız daha iyi olur: bu, yaşam alanlarının daha büyük görünmesini sağlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*