Makyaj

Her Bütçeye Uygun En İyi 10 Maskara

Makyajınızı tamamlayan maskaranızdan beklentiniz, seçeceğiniz ürünün kimliğini de değiştiriyor. Uzatan, hacim veren ya da kıvıran ürünlerde formüller değişirken fiyatlar da markaya göre aynı kalmıyor. Peki size göre en uygun maskara hangisi? Hem fiyatına hem de kirpik yapınız için seçeceğiniz formüle göre en iyi 10 maskarayı araştırdık.

Uzun Kirpik İsteyenler İçin:

Lüks: Clinique High Lengths Mascara

İnce dişli ve kıvrık fırça tasarımıyla tüm kirpikleri aynı anda kavrayan bu ürün daha uzun kirpiklerle çevrelenmiş canlı ve enerjik bakışlar için birebir.

Uygun Fiyatlı: L’Oreal Telescopic Mascara Carbon Black

Uzun kirpiklerin kült ürünü olan L’oreal Telesscopic, kat kat uygulanırken kirpiklerde birikme yapmıyor ve Carbon Black rengiyle daha seksi ve gizemli bakışların kolay yolunu gösteriyor.

Ultra Hacim İsteyenler İçin:

Lüks: Lancôme Monsieur Big Mascara

Tombul fırçasıyla tüm kirpkleri tek seferde kavrayan Lancôme’un bu maskarası kirpiklere ekstra hacim ve siyahlık veriyor, bakışlarınız anında dramatik bir görünüm alıyor.

Uygun Fiyatlı: Essence I Love Extreme Crazy Volume Mascara

Adından da anlaşılacağı üzere çılgın bir hacim veren vegüzellik meraklılarının uzun yıllardır favorilerinden olan Essence’in bu maskarası Siyah ve çarpıcı kirpikler için XXL fırçasıyla yardımınıza koşuyor.

Takma Kirpik Etkili Maskara:

Lüks: Lancôme Hypnose Mascara

Markanın Hypnose maskarası güzellik dünyasının kült ürünlerinden. Hypnose serisiyle kirpikleri belirginleştirmeye yıllardır devam eden Lancôme’un bu ikonik maskarası hacimli, kıvrık ve tek tek ayrılmış bir görünüm için birebir.

Uygun Fiyatlı: L’Oreal Paradise Extatic Mascara

Çıktığı andan itibaren güzellik gurularının favorilerinden olan bu maskara da Drugstore ürünler arasında kült bir isim olmaya aday. Kalıcılığı, kirpikleri kıvırması ve verdiği hacimle takma kirpik etkisi yaratan bu ürünü mutlaka denemelisiniz.

[rb_related title=”Bunlar da ilginizi çekebilir” total=”2″]

Kirpik Kıvırıcı:

Lüks: Benefit Roller Lash Mascara

En düz kirpikleri bile kıvırmayı başararak canlı bakışlara sahip olmanzı sağlayan Roller Lash, bu özelliğiyle kirpiklere anında daha uzun bir görünüm kazandırıyor.

Uygun Fiyatlı: Maybelline Lash Sensational Mascara

Tarak etkili fırçasıyla kirpikleri tek tek ayıran bu ürün fırça formuyla da ultra kıvrık bir görünüm veriyor ve güçlü formülüyle kirpikleri tüm gün ayakta tutuyor.

Alt Kirpikler İçin:

Lüks: Mac Extended Play Lash Mascara

Mac’in bu ince uzun fırçasıyla pratik bir şekilde kirpiklere uygulama yapan bu maskarasının en büyük artısı waterproof olması. Gün içinde oldukça kalıcı bir duruş sergileyen ürün, uzatan formülüyle de Twiggy etkili alt kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor.

Uygun Fiyatlı: Revlon Ultimate All-In-One Mascara

Aslında ultra hacim vermek için tasarlanan bu maskara, en küçük tüylere bile ulaşan minimal fırça ucuyla tüm alt kirpiklerinizi kavrıyor ve bulaşma yapmadan zahmetsizce onları belirginleştiriyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*